poniedziałek, 17 października 2011

Dostałam wyróżnienie!!!

Pamiętacie kolczyki z poprzedniego postu? Brały one w Granatowym Wyzwaniu w Kreatywnym Kufrze. Co prawda nie udało się mi wygrać (nagrodę zdobyła, moim zdaniem zupełnie zasłużenie Karolka swoją przecudną kolią - serdecznie Ci gratuluję : ) ), ale zdobyłam pierwsze w moim życiu wyróżnienie biżuteryjne   ; )  A wygląda ono tak:
Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować organizatorkom za wyróżnienie : ) .
Trochę się się "pochwaliłam", ale mam nadzieję, że nie macie mnie za sknerę ; ) Obiecuję, że następnym razem pokażę coś nowego, bo pomysłów mnóstwo, tylko gdzie ten czas ?!

7 komentarzy:

 1. Wyroznienie jak najbardziej zasluzona:) Piekne rzeczy tworzysz. Pozwol,ze sie tu rozgoszcze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Haniu :) Bardzo mi miło, że wpadłaś i zostaniesz (mam nadzieję) na długo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia. Zasłużone, bo kolczyki bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję raz jeszcze :) należało Ci się, bo kolczyki są świetne. :) No i spełniły wszelkie wymagania... :) Pozdrawiam!


  www.sliwkowe-trzewiki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbuję do Ciebie wysłać wiadomość na wizażu, ale ciągle mi się pojawia jakis błąd, więc nie wiem, czy ją dostałas. Więc wkleję ją tutaj też: Hej Nika,
  Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, tak jak Ci mówiłam miałam sesje. Tak się złożyło, że akurat pojawiła się okazja i sprzedałam wszystkie swoje sutasze do sklepu. Włącznie z tymi ostatnio dodanymi naszyjnikami na blogu, zdjęcia są stare. Jedyny sutasz jaki mi został, to te kolczyki, które są przeznaczone na candy. Ale ponieważ Ci obiecałam, że się wymienimy i też dlatego, że bardzo mi się podoba Twój komplecik, proponuję, że zrobię Ci za niego, żeby było sprawiedliwie taki sam komplecik czyli kolczyki i pierścionek podobnej wielkości. Tylko niestety to by troszkę potrwało w czasie, bo mam jeszcze parę zobowiazań i też muszę zamówić sznurki, bo się pokończyły. Tak z dwa tygodnie do miesiąca myślę. Plus jest taki, że mogłabyś sobie wybrać kolorki jakie tylko Ci się podobaja. :) Także jeśli jesteś cierpliwa, to zapraszam. Jeśli taka forma Ci jest nie na rękę, to niestety muszę odwołac naszą wymiankę, może jeszcze kiedyś coś Ci wpadnie w oko to najwyżej się dogadamy od nowa. Pozdrawiam:) P.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiadomość dostałam (nawet podwójnie ;) )I nawet już odpisalam, mam nadzieję, że otrzymalaś wiadomość ode mnie

  OdpowiedzUsuń