piątek, 14 października 2011

Wyzwaniowy granat

Dziś szybki post. Za namową Selennei (mam nadzieję, że dobrze odmieniłam, jeśli nie to przepraszam Cię serdecznie i proszę, popraw mnie) z  Arteemid - Ręcznie robione różności postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu biżuteryjnym.  Padło na te w Kreatywnym Kufrze pod tytułem Navy Blue. Więc usiadłam w weekend, a w poniedziałek kolce były gotowe. A oto one:Mam nadzieję, że się spodobają :) Pozdrawiam Was.

8 komentarzy:

 1. Pewnie że dobrze :)
  Możesz jeszcze podlinkować do Kreatywnego Kufra do tego posta z wyzwaniem.
  A kolczyki fantastyczne masz cierpliwość dziewczyno i to anielską.
  Przy okazji pyszności do zgarnięcia są tu http://bankolandia.blogspot.com/2011/09/jesienne-rozdawnictwo.html ja się już zapisałam :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Selennea chyba podlinkowałam już tego posta, albo coś źle zrobiłam. Potem zobaczę :) Dziękuję Ci jeszcze raz za mobilizację, i w ogóle za wszystko :) Miłego dnia. A w candy też chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niko, Niko! Jakie to śliczne! Precyzyjne, zgrane, harmonijne i niebieskie - nie wiem, czego więcej można by chcieć od kolczyków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj podobają się i to bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe! Pierwszy raz widzę tak niepowtarzalną prace. Dziękuję za udział w wyzwaniu. Pozdrawiam serdecznie =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anat, Douma duuuuużo radości mi sprawiacie tymi przemiłymi komentarzami. Dziękuję Wam serdecznie. Annalice Tobie również serdecznie dziękuję za miłe słowa :) A kiedy będą wyniki ;) ????

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne kolczyki - gratuluję wyróżnienia !

  OdpowiedzUsuń
 8. mimo że zdjęcie nie jest zbyt efektowne widać ze kolczyki naprawde fajne

  OdpowiedzUsuń