niedziela, 22 stycznia 2012

Kto pierwszy, ten (naj)lepszy, czyli spóźnione wyniki CANDY!!!!

Jak obiecałam Wam, dziś w końcu rozstrzygnięcie candy. Dopiero wróciłam dziś z wyjazdu, ale wiedziałam, że nie mogę kazać Wam dłużej czekać ;)
Na początku chciałam podziękować WSZYSTKIM za udział w zabawie. Jak już pisałam wcześniej, to naprawdę wiele dla mnie znaczy :) Dziękuję.
To żeby już nie przedłużać zaczynam relację z losowania ;) Dodam jeszcze, że rolę fotoreportera pełniła moja siostra :)
Godzina 20:27- zaczynam drukować losy...
Godzina 20:43-zaczynamy rozcinanie losów
Godzina 21:07- losy gotowe


Godzina 21:08 - mieszanie (w roli głównej moja ręka)

Godzina 21:09 mamy szczęśliwca!!!!


Jak być może domyśliliście się po tytule, candy wygrała osoba, która jako pierwsza zgłosiła się do zabawy, czyli... 

KRY MA. art
Serdecznie gratuluję :) Proszę o kontakt na maila: klaudia.maczewska@op.pl
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zabawę, witam nowych obserwatorów. Przyznam się Wam, że nie zdążyłam przejrzeć wszystkich Waszych blogów, ale obiecuję- nadrobię zaległości ;)
Mam nadzieję, że w przyszłości uda się mi powtórzyć zabawę, ale już bez żadnych opóźnień. Właśnie bardzo przepraszam za opóźnienie spowodowane awarią mojego bloga (dziękuję za komentarze pod poprzednim postem, za zainteresowanie :) ). Mój blog (zresztą sam profil także) był przez kilka dni niedostępny. Dlaczego? Otóż zablokowali mi konto google. Dlaczego? Ponieważ przez pomyłkę (a właściwie to celowo, bo nie chciałam podawać swojego wieku) ustawiłam swoją datę urodzenia na 2012r. Uznali, że nie mam regulaminowych 13 lat i nie mogę prowadzić bloga. Masakra... Musiałam wysyłać im skan dokumentu potwierdzającego, że jednak mam więcej niż te 13 lat ! 
Teraz może się to wydawać śmieszne, ale wyobraźcie sobie, że nagle możecie przez taką głupotę stracić bloga, a co za tym idzie no nie oszukujmy się- także wiarygodność (szczególnie, że na moim blogu trwało candy)... 
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mogę już być z Wami :) . No i jak zwykle się rozpisałam. Ale te kilka słów wyjaśnienia Wam się należało :) Trzymajcie się ciepło :)

 

7 komentarzy:

  1. Gratuluję szczęściarze! :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Uuuu, pierwsze wygrane candy! Dziękuję za wiadomość, bo siedzę zabarykadowana książkami i gdyby nie powiadomienie dźwiękowe w moim thunderbirdzie to pewno prędko bym się nie zorientowała ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje dla zwyciężczyni! A z tym wiekiem to bym nie pomyslała, że takie wpadki można zaliczyć, trzeba się pilnować na każdym kroku jak widać...

    OdpowiedzUsuń