piątek, 6 stycznia 2012

Witajcie w nowym roku !

No i mamy już 2012 :) Nawet nie zdążyłam się zorientować kiedy ten poprzedni rok minął, ale nie narzekam gdyż był on dla mnie  w miarę udany.
Przy okazji dziękuję Wam serdecznie, że znajdujecie chwilkę czasu w tym codziennym zamieszaniu, żeby wstąpić tu do mnie na chwilkę i zapisać się na candy. To naprawdę dla mnie dużo znaczy. Z uśmiechem na twarzy czytam co macie do powiedzenia na temat co tu dużo mówić- nieobecnej  w tym roku zimy. Z chęcią odwiedzam coraz to nowe blogi, poznaje Wasze pasje. To cudowne uczucie :) .
Chciałam Was także zachęcić do udziału w wyzwaniach w Kreatywnym Kufrze . Muszę Wam powiedzieć, że wyzwania działają na mnie bardzo twórczo- nie raz rodzi się kilka nowych pomysłów przy okazji tworzenia jednej pracy na  wyzwanie. Zachęcam raz jeszcze. Pochwalę się jeszcze, że ostatnio (no już jakiś czas temu, ale wyjechałam na święta i nie bardzo było się kiedy "pochwalić") i mi moim wisiorem udało się zdobyć wyróżnienie:)
Chcąc powoli zamknąć już tematykę tegorocznych świąt, pokażę wam cudowny prezent jaki dostałam od Aillil w ramach bożonarodzeniowej wymianki na forum Wizaż. Dodam jeszcze szybciutko, że to była moja pierwsza wymianka grupowa i nie sądziłam, że taka zabawa może dostarczyć tyle pozytywnych emocji :) .


 Jeszcze raz serdecznie dziękuję Aillil ;) Uważam, że bransoleta jest cudna, w 200% wpasowuje się w mój gust. A Wy, co o niej myślicie? Ściskam Was mocno- do zobaczenia niedługo ! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz