sobota, 11 lutego 2012

Tego jeszcze o mnie nie wiecie...

Witajcie. W tym tygodniu Agapeart sprawiła mi bardzo miłą niespodziankę. Kochana, bardzo, bardzo Ci dziękuję :)
Zasady obowiązujące w zabawie to:
1. Umieszczenie u siebie linka do bloga osoby, od której otrzymaliśmy nominację.
2. Wklejenie loga na swoim blogu.
3. Napisanie 7 cnót, grzechów lub faktów o sobie.
4. Nominowanie 10 osób

Tak więc teraz siedem faktów o mnie (mam nadzieję, że tego o mnie jeszcze nie wiedzieliście)
1. Mam ogromną słabość do rudych kotów. Tak, dobrze przeczytaliście do rudych kotów. Dlaczego? Sama nie wiem ;) Ale jak widzę takiego sierściucha
Źródło: http://poznan.olx.pl/zaginAl-rudy-kot-okolice-bukowska-swoboda-swit-poznan-iid-59464493
to od razu zabrałabym go ze sobą... Albo przynajmniej zagłaskała na śmieć ;)
2. Mam słabość do rudych kotów, a jestem właścicielką rudego (dokładnie rudo-biało-czarnego) psa. Rasa: beagle. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcecie poznać Kazika:

3. Mam siostrę bliźniaczkę- tu chyba rozpisywać się nie trzeba ;)


4. Uwielbiam panterkę- chodzi o wzór. Na ubraniach, paskach, notesach itp. Jeśli zobaczę w sklepie coś ozdobionego tym wzorem, naprawdę ciężko mi odmówić sobie kupienia tej rzeczy ;) Ot, takie małe wariactwo.
Moja panterkowa kolekcja. Brakuje jeszcze kilku rzeczy np. trampek, których nie mogłam znaleźć :)
5. Zanim zaczęłam tworzyć biżuterię, nie miałam hobby. Oczywiście, coś tam było, ale to raczej chwilowe fascynacje, które po krótkim czasie okazywały się być niewypałem :). Dopiero jak złapałam koraliki, stwierdziłam, że to jest to, czego szukałam już długo :)
6. Z natury jestem śpiochem. uwielbiam spać i nienawidzę wstawać rano, co niestety muszę robić codziennie. Wieczorem za to mogę siedzieć długo (szczególnie jeśli dłubię w koralikach. Czy tylko ja tak mam, że jak zasiądę do koralików, to nie mogę się oderwać: to już ostatni rządek, jeszcze dwa, jeszcze tylko jeden koralik itd... :) )
7. Noszę aparat ortodontyczny, taki stały oczywiście. Już dość długo- od listopada 2009r. Pozdrawiam wszystkie zadrutowane blogerki :)

To już wszystko o mnie. Mam nadzieję, że dowiedzieliście się czegoś nowego :) Teraz czas na Was- nominacje. Znam wiele świetnych blogów i naprawdę ciężko się zdecydować :) Mimo wszystko spróbuję
1.emma
2. krat
3. kreatywny-kacik
4.KRY MA.art
5. Douma
6. Bilq
7.Anat
8.Blue Butterfly 
9.Lien
Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się czegoś od Was, więc piszcie jeżeli tylko lubicie takie zabawy :)
Trzymajcie się :)

4 komentarze:

 1. Bardzo fajnie czytało mi się Twój wpis. Ja również lubię sobie długo pospać (niestety ostatnimi czasy jest to niemożliwe :) Lubię panterkę, ale raczej nie mam takiego "hopla" na jej punkcie :) Również mam psa, a właściwie dwa, ale nie są rude, tylko czarne :) Dziękuję za nominację, cieszę się, że wymieniłaś mój blog. Pozdrawiam ciepło!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kazik jest cudny !!! Sama też lubię kociaki ... rude :D Zamiast mojego hakera miałam dylemat czy nie wziąść egzotycznego rudzielca, coś jak Garfield ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za nominację :) Jest mi bardzo miło, że o mnie pomyślałaś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz bliźniaczkę?! O szok! Ja ponoć miałam mieć bliźniaczkę, a nie/stety zostałam jedynaczką ;)
  Dziękuję również za nominację, jednak póki co odpuszczam, jak tylko znajdę odrobinę czasu to na pewno uzupełnię swoją ankietę osobową ;)

  OdpowiedzUsuń